Šokio Eksperimentas | Nemokamos Improvizacinio judesio pamokos 14-29 m. jaunimui

Kviečiame 14-29 metų jaunimą atrasti dar nematytus judesio derinius, išmokyti kūną trumpam atsiriboti nuo išorinio pasaulio, judėti laisvai, negalvojant apie tai, kaip atrodai.
Užsiėmimus ves šokėja Goda Savostinaitė: „Gimiau ir užaugau Visagine. Šitas miestas man atvėrė daugybė durų į skirtingus šokio pasaulius: nuo gatvės šokių iki šiuolaikinio. Gal todėl „paragavus” tiek daug šokio stilių dabar norisi pasinerti į tikrą eksperimentą, atrasti dar nematytus judesio derinius. Kviečiu išmokyti kūną trumpam atsiriboti nuo išorinio pasaulio – judėti laisvai, negalvojant apie tai kaip atrodai.”
Pasak Godos, šokis yra tam tikra terapijos išraiška, būdas mintimis pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, sutelkiant dėmesį į judesį ir į tai, ką gali kūnas. Šokti, aišku, smagu, o dar smagiau yra šokti be taisyklių, pasitelkiant vaizduote ir savaiminį judesį, diktuojamą ne trenerio, o kūno.
„Šokio eksperimentuose” Goda kvies judėti spontaniškai, neplanuojant judesio po judesio. Šokį kursite Jūs. Kiekvienas savo. Kiekvienas unikalų. Improvizaciniame šokyje technika, fizinis pasiruošimas nesvarbus, todėl laukiami visi – tiek jau patyrę šokėjai, tiek naujokai. Bendrausime, šoksime, išjausime, atrasime!
Data: Kiekvieną trečiadienį nuo kovo 13 d.
Laikas: 19:30 val.
Vieta: Kalvarijų g. 156, Vilnius, Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija”.
Dalyvio mokestis: Nemokamai, bet būtina registracija.


  Susipažinau su privatumo politika ir taisyklėmis.

  Instruktoriai

  Nepavyko rasti.

  Lorem ipsum

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Diam quam.

  keyboard_arrow_up