Apie klubą

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – atvira neformalaus ugdymo erdvė, skirta vaikams ir jaunimui. Draugiškas ir profesionalus vadovų kolektyvas kiekvienam padeda lavinti meninius gebėjimus, įgyvendinti įvairius sumanymus ir kurti naujus projektus. Turime net tris šokių sales, užsienio kalbų ir dailės darbų studijas, muzikos kambarį ir „Laisvą plotą“ – erdvę, skirtą skatinti kūrybiškumui ir naudingai praleisti laisvą nuo užsiėmimų laiką.

Klubo nariai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir programose. Kasmet su mūsų veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose, koncertuose, kuriuose esame pelnę ne vieną apdovanojimą. Tradiciškai mokslo metų pabaigoje klubo studijos rengia programą tėveliams ir sostinės gyventojams.

Vasarą vaikai gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose rengiamose stovyklose, o jaunuoliai kviečiami užsukti į erdvę, skirtą jaunimui  -„Laisvas plotas“.

Misija

Teikti kokybiškas neformaliojo ugdymo paslaugas vaikams ir jaunimui arti jų gyvenamosios vietos; tenkinti pažinimo, saviraiškos poreikius, ugdyti asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas. Ugdyti dorą, iniciatyvią, pilietiškai aktyvią, nebijančią iššūkių asmenybę, gebančią pasinaudoti įgytomis kompetencijomis, mokančią perimti naujas patirtis ir realizuoti save šiuolaikiniame pasaulyje.

Vizija

Modernus, patrauklus, atviras kaitai neformaliojo ugdymo centras vaikams, jaunimui ir šeimai

Vertybės

  • Profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas;
  • Pagarba ir dėmesys kiekvienam;
  • Optimistinis požiūris.

Kviečiame pasižvalgyti po mūsų erdves.

Navigacija

keyboard_arrow_up