Tvarkaraštis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
13:00

Dailės technologijos

7-10 m. (Šv. Kristoforo progimnazijoje)

13:00 - 14:35

Vaida Andrašiūnaitė

14:00

Gitara

8-11 m. naujokai

14:00 - 14:45

Slavomiras Stankevičius

Anglų kalba

1 kl. (Šv. Kristoforo progimnazija)

14:00 - 14:45

Rima Sukackienė

Dailės technologijos

7-12 m. 1 gr.

14:00 - 15:45

Vaida Andrašiūnaitė

Gimnastika

7-9 m.

14:00 - 14:45

Justina Paliulionytė

Gitara

8-11 m. naujokai

14:00 - 14:45

Slavomiras Stankevičius

Anglų kalba

1 kl. (Šv. Kristoforo progimnazija)

14:00 - 14:45

Rima Sukackienė

Keramika

7-10 m.

14:00 - 15:45

Jurgita Šimukonienė

Gimnastika

7-9 m.

14:00 - 14:45

Justina Paliulionytė

Keramika

7-11 m.

14:00 - 15:45

Eglė Butkuvienė

14:45

Gimnastika

10-12 m.

14:45 - 15:30

Justina Paliulionytė

Gimnastika

10-12 m.

14:45 - 15:30

Justina Paliulionytė

15:00

Anglų kalba

2 kl.

15:00 - 15:45

Rima Sukackienė

Ukulėlė

8-11 m. naujokai

15:00 - 15:45

Slavomiras Stankevičius

Joga vaikams

7-11 m.

15:00 - 15:45

Indrė Mickevičienė

Šiuolaikinis šokis

7-10 m.

15:00 - 15:45

Kristina Miškinytė-Juškienė

Dainavimas

7-10 m.

15:00 - 15:45

Gabija Žvinklytė

Teatras

7-10 m.

15:00 - 16:30

Ingrida Žiliūtė-Antonovienė

Dailės technologijos

7-12 m. 2 gr.

15:00 - 16:40

Vaida Andrašiūnaitė

Anglų kalba

2 kl.

15:00 - 15:45

Rima Sukackienė

Ukulėlė

8-11 m. naujokai

15:00 - 15:45

Slavomiras Stankevičius

Joga vaikams

7-11 m.

15:00 - 15:45

Indrė Mickevičienė

Šiuolaikinis šokis

7-10 m.

15:00 - 15:45

Kristina Miškinytė-Juškienė

Dailės technologijos

7-11 m. 2 gr. (Šv. Kristoforo progimnazijoje)

15:00 - 16:40

Emilija Višinskaitė

15:30

Taekwondo

7-12 m.

15:30 - 16:15

Vygantas Pundzevičius

16:00

Gitara

11-13 m.

16:00 - 16:45

Slavomiras Stankevičius

Anglų kalba

3-4 kl.

16:00 - 16:45

Rima Sukackienė

Akademinis piešimas

12-13 m.

16:00 - 17:45

Vaida Andrašiūnaitė

Šiuolaikinis šokis

11-13 m.

16:00 - 16:45

Kristina Miškinytė-Juškienė

Šachmatai

7-10 m.

16:00 - 16:45

Bronius Budrys

Lietuvių kalba vaikams

7+

16:00 - 16:45

Daiva Žiūromskaitė

Dainavimas

11-13 m.

16:00 - 16:45

Gabija Žvinklytė

Dziudo

7-9 m.

16:00 - 16:45

Gintaras Litvinko

Gitara

11-13 m.

16:00 - 16:45

Slavomiras Stankevičius

Anglų kalba

3-4 kl.

16:00 - 16:45

Rima Sukackienė

Kūrybos ir dizaino studija

7-10 m.

16:00 - 17:40

Laima Juodėnienė

Keramika

10-13 m.

16:00 - 17:45

Jurgita Šimukonienė

Šiuolaikinis šokis

11-13 m.

16:00 - 16:45

Kristina Miškinytė-Juškienė

Lietuvių kalba vaikams

7+

16:00 - 16:45

Daiva Žiūromskaitė

Taekwondo

7-12 m.

16:00 - 16:45

Vygantas Pundzevičius

Dziudo

7-9 m.

16:00 - 16:45

Gintaras Litvinko

Šachmatai

7-10 m.

16:00 - 16:45

Bronius Budrys

Keramika

10-13 m.

16:00 - 17:45

Eglė Butkuvienė

16:30

Teatras

11-14 m.

16:30 - 18:00

Ingrida Žiliūtė-Antonovienė

Šou šokiai

7-10 m.

16:30 - 17:30

Dalia Antinytė

Šou šokiai

7-10 m.

16:30 - 17:30

Dalia Antinytė

Gitara

11+

16:30 - 18:00

Ričardas Laginauskas

17:00

Anglų kalba

5-6 kl.

17:00 - 17:45

Rima Sukackienė

Ukulėlė

12-14 m.

17:00 - 17:45

Slavomiras Stankevičius

Šachmatai

11-13 m.

17:00 - 17:45

Bronius Budrys

Fotografija

12+

17:00 - 18:30

Neringa Zagorskaitė

Dziudo

10-13 m.

17:00 - 17:45

Gintaras Litvinko

Akademinis piešimas

13+

17:00 - 18:40

Vaida Andrašiūnaitė

Anglų kalba

5-6 kl.

17:00 - 17:45

Rima Sukackienė

Ukulėlė

12-14 m.

17:00 - 17:45

Slavomiras Stankevičius

Scenos judesys

11-14 m.

17:00 - 18:00

Sigutė Gaucytė

Dainavimas

7-10 m.

17:00 - 17:45

Gabija Žvinklytė

Dziudo

10-13 m.

17:00 - 17:45

Gintaras Litvinko

Akademinis piešimas

13+

17:00 - 18:40

Vaida Andrašiūnaitė

Šachmatai

11-13 m.

17:00 - 17:45

Bronius Budrys

17:30

Šiuolaikinis šokis

4-6 m.

17:30 - 18:15

Kristina Miškinytė-Juškienė

Gimnastika

4-5 m.

17:30 - 18:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

Šou šokiai

11-13 m.

17:30 - 18:30

Dalia Antinytė

Šiuolaikinis šokis

4-6 m.

17:30 - 18:15

Kristina Miškinytė-Juškienė

Gimnastika

4-5 m.

17:30 - 18:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

Šou šokiai

11-13 m.

17:30 - 18:30

Dalia Antinytė

18:00

Gitara

14+

18:00 - 18:45

Slavomiras Stankevičius

Dailės pradmenys

4-6 m. 1 gr.

18:00 - 18:45

Vaida Andrašiūnaitė

Dailės pradmenys

4-6 m. 1 gr.

18:00 - 18:45

Vaida Andrašiūnaitė

Karatė

5-7 m.

18:00 - 18:45

Deividas Samulis

Dainavimo pradmenys

4-6 m.

18:00 - 18:45

Ingrida Žiliūtė-Antonovienė

Baletas

4-5 m.

18:00 - 18:45

Eglė Ukanytė

Breikas

7-10 m.

18:00 - 18:45

Steponas Gavėnas

Keramikos pradmenys

4-6 m. 1 gr.

18:00 - 18:45

Jurgita Šimukonienė

Gitara

14+

18:00 - 18:45

Slavomiras Stankevičius

Karatė

5-7 m.

18:00 - 18:45

Deividas Samulis

Lietuvių kalba suaugusiems

18+

18:00 - 19:30

Birutė Gaučienė

Dainavimas

11-13 m.

18:00 - 18:45

Gabija Žvinklytė

Baletas

4-5 m.

18:00 - 18:45

Eglė Ukanytė

Breikas

7-10 m.

18:00 - 18:45

Steponas Gavėnas

18:15

Vaikų fitnesas

4-6 m.

18:15 - 19:00

Tadas Šuškevičius

Vaikų fitnesas

4-6 m.

18:15 - 19:00

Tadas Šuškevičius

18:30

Gimnastika

6-8 m.

18:30 - 19:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

Gimnastika

6-8 m.

18:30 - 19:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

19:00

Dailės pradmenys

4-6 m. 2 gr.

19:00 - 19:45

Vaida Andrašiūnaitė

Ugnies šou (Atviroje Jaunimo Erdvėje)

14+

19:00 - 21:00

Rokas Rulevičius

Karatė

8-11 m.

19:00 - 19:45

Deividas Samulis

Gitara

12-14 m. naujokai

19:00 - 19:45

Andrėjus Lukaševičius

Baletas

5-7 m.

19:00 - 19:45

Eglė Ukanytė

Breikas

11-13 m.

19:00 - 19:45

Steponas Gavėnas

Keramikos pradmenys

4-6 m. 2 gr.

19:00 - 19:45

Jurgita Šimukonienė

Gitara

10-13 m.

19:00 - 20:30

Boris Isakov

Ugnies šou (Atviroje Jaunimo Erdvėje)

14+

19:00 - 21:00

Rokas Rulevičius

Karatė

8-11 m.

19:00 - 19:45

Deividas Samulis

Gitara

12-14 m. naujokai

19:00 - 19:45

Andrėjus Lukaševičius

Baletas

5-7 m.

19:00 - 19:45

Eglė Ukanytė

Breikas

11-13 m.

19:00 - 19:45

Steponas Gavėnas

19:30

Gimnastika

8-10 m. (pažengę)

19:30 - 20:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

Gimnastika

8-10 m. (pažengę)

19:30 - 20:30

Jekaterina Batiševa-Djačenko

20:00

Gitara

13-25 m. pažengę

20:00 - 20:45

Andrėjus Lukaševičius

Zumba

Suaugusiems

20:00 - 21:00

Viktorija Vaičiūnaitė

Gitara

13-25 m. pažengę

20:00 - 20:45

Andrėjus Lukaševičius

Zumba

Suaugusiems

20:00 - 21:00

Viktorija Vaičiūnaitė

keyboard_arrow_up