Nemokamos streso valdymo konsultacijos

Sudėtingose situacijose jauti, kad nepavyksta suvaldyti savo emocijų? Stresas ima viršų ir atrodo neįmanoma jo įveikti? Sunku atsipalaiduoti? Tuomet visa tai kaip tik TAU!
14-29 m. jaunuolius kviečiame į NEMOKAMAS individualias streso valdymo konsultacijas, kurios prasideda nuo balandžio 8 d., ir vyks pirmadieniais, nuo 18 iki 19 val. arba nuo 19 iki 20 val.
Užsiregistravus susitikimų laikas bus suderintas su kiekvienu dalyviu individualiai.
 
Konsultacijų temos:
  • stresas;
  • streso įveikos metodai;
  • atsipalaidavimo technikos;
  • streso valdymas;
  • emocijos;
  • psichologinis atsparumas.
Susitikimai skirti žmonėms, kurie norėtų daugiau sužinoti apie stresą, streso įveikos būdus. Konsultacijose susipažinsite su technikomis, kurių dėka jums pavyks lengviau atsipalaiduoti. Mokysimės kaip streso įveikos strategijas galėtume pritaikyti savo kasdieniame gyvenime, kaip galėtume išmokti pajusti savo kūną, kuris siunčia žinutę, kad streso kiekis jau yra per didelis. Sužinosime kaip galime skirti daugiau laiko sau.
 
Susitikimus ves psichologė Laura Eylen. Štai ką ji pasakoja apie save:
„Esu baigusi psichologijos bakalauro studijas ir toliau tęsiu sveikatos psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. Esu jogos mokytoja, vedu jogos užsiėmimus jaunimui ir suaugusiems. Mane dominančios temos lėtinis skausmas, streso mažinimas, atsipalaidavimo technikos, meno terapijos rūšys. Teikiu svarbą ryšiams, bendravimui bei interakcijoms tarp žmonių, todėl ir karjeros kelias toks, kad pasirinkau būti psichologe 🙂 Domiuosi skirtingomis kultūromis ir kalbomis, todėl mėgstu keliauti ir žinau nemažai užsienio kalbų. Artimieji sako, kad esu draugiška, išklausanti, besistengianti įsigilinti į kitą žmogų, nekritikuojanti.”

Pasidalinkite

Taip pat skaitykite

keyboard_arrow_up