Sveikos gyvensenos projektas

Didysis mažųjų sporto festivalis „Sveikas kaip ridikas“

Projektas „Sveikas kaip ridikas“ finišavo su plačiomis šypsenomis! Šį projektą įgyvendino Lietuvos vaikų ir jaunimo centras ir  vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“.

Projekto pagrindinis tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinio ir pradinio ugdymo amžiaus vaikų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenimo būdą. Užklupus pandemijai, net kelis kartus atidėtas projektas 2020–2021 metų eigoje sulaukė pasisekimo ir pakvietė į lauktus renginius.

 „Nacionaliniame vaikų žygije“ tūkstančiai vaikų kartu su jų mokytojais visoje Lietuvoje leidosi į žygius už sveiką gyvenimo būdą. Pagrindinę žygio vietą – Verkių regioninį parką pasiekė bene daugiausiai žingsnių. Jo apylinkėse dalyvių laukė ne tik grynas oras, daug erdvės ir 4 km skiriamaisiais ženklais pažymėtas vaizdingas maršrutas, bet ir du interaktyvių veiklų sustojimai. Lietuvių liaudies žaidimus bei judrias edukacijas, tokias kaip zumbą, karatė, estafetes, galėjo išbandyti kiekvienas žygio dalyvis, o žygiui pasibaigus – atsiimti pažymėjimus ir medalius.

 „Didžiajame mažųjų sporto festivalyje“ dalyviai  turėjo galimybę išbandyti net 27 aktyvias veiklas, už kurias buvo duodami Ridiko lipdukai. Nors visi dalyviai turėjo surinkti ne mažiau nei po 3 lipdukus, tokių nebuvo – mažieji džiaugėsi surinktais po 15 lipdukų!

Dalyvius pasveikino ir medalius įteikė olimpietė Brigita Virbalytė-Dimšienė ir sportui neabejingas dainininkas Justinas Jarutis.

Pirmos dienos dienos festivalio programą tęsė house šokių kovos, kitą dieną – scenoje buvo galima išvysti pačių įvairiausių šokio stilių pasirodymus, kurių atlikėjų nebaugino jokie rudeniniai lietūs.

Projektą įgyvendino:

LVJC_logo_spalvotas

 logo_satrija_black

 

 

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

SRF-logo_RGB_pagrindinis-03-scaled

Daugiau informacijos https://lvjc.lt/sveikas-kaip-ridikas/

 

Pasidalinkite

Taip pat skaitykite

keyboard_arrow_up